Zapraszam Cię do wyruszenia w podróż.

Głęboką… Rozwojową…

W podróż w stronę lepszego życia.
Samoakceptacji i realizacji celów.

Coachingową podróż swojego życia!

Nazywam się Ewa Klęk.

💙 Pomogę Ci czerpać więcej satysfakcji z życia
💎 Oferuję wsparcie w osiągnięciu celu

Moją misją jest wspieranie kobiet w odczuwaniu szczęścia i satysfakcji życiowej.

ewa podróżuje life coaching dla kobiet

Ewa Klęk, absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu

Zapewne teraz zastanawiasz się, czym jest podróż coachingowa...?

ewa klek coaching dla kobiet

Podróż coachingowa to najbardziej spersonalizowana forma rozwoju osobistego ukierunkowana na osiągnięcie celu. Zazwyczaj trwa od 3 do 6 miesięcy. Jest podzielona na etapy, pomiędzy którymi następują nasze spotkania online. Na początku ustalamy warunki współpracy i z moją pomocą definiujesz cel, do którego osiągnięcia będziesz dążyć w ramach tej podróży. 

Następnie, wspólny czas przeznaczamy na określenie działań, które pozwolą Ci osiągnąć oczekiwane rezultaty. Pracujemy także nad radzeniem sobie z napotkanymi wyzwaniami i pokonywaniem pojawiających się przeszkód.

Wyłącznie dla Ciebie

Spotkania to czas wyłącznie dla Ciebie, podczas których badasz możliwości spełnienia swojego marzenia. To przestrzeń, gdzie nikt Cię nie ocenia. Budujemy relację partnerską, opartą na szczerości i zaufaniu.

Realizacja celu

Sesje to intensywna praca nad istotnymi dla Ciebie kwestiami. Pokonujesz przeszkody na drodze do realizacji swojego celu. Podejmujesz skuteczne działania w trakcie trwania każdego etapu podróży.

Twoja rola

Od Ciebie oczekuję zaangażowania i chęci do działania. Otwartości i szczerości. Odpowiedzialności za wprowadzanie zmian w swoim życiu. Skupienia na tym, co jest dla Ciebie ważne.​

Moja rola

Zadaję odpowiednie pytania, czyli takie, które pomogą Ci przybliżyć się do realizacji swojego celu. Wspieram Cię w znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Wzmacniam i wierzę w Twój sukces.

“Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku.” Lao-tzu

Kiedy decydujesz się na wprowadzenie zmiany w swoim życiu,  musisz być świadoma, ze bedzie to wymagało od Ciebie zaangażowania i pracy. Jednak nie będziesz z tym sama. Dostaniesz moje wsparcie i wzmocnienie. Pomogę Ci w poszukiwaniach odpowiedniego kierunku i wyborze najlepszej drogi do jego osiągnięcia.
Skup się na tym, co ważne i żyj życiem, jakiego pragniesz!

 Podróż coachingowa zazwyczaj trwa od 3 do 6 miesięcy. Jest podzielona na etapy trwające 2-3 tygodnie. Pomiędzy poszczególnymi etapami następują nasze spotkania (sesje online). Jest ich od 6 do 8 i każde trwa 60 minut.

  1. Możesz umówić się na pojedynczą konsultację online w cenie 150 zł za 60 minut.

2. Decydując się na 6 sesji z góry, dostajesz rabat 6 sesji online w cenie 5. Nie zapłacisz 900 zł, tylko  750 zł, a więc pozostanie Ci 150 zł, które będziesz mogla wydać na coś innego. 🙂 

Wypełnij formularz “Chcę odbyć podróż życia” znajdujący się poniżej. 

Na podanego maila otrzymasz dokładne instrukcje zapisu. Po wykonaniu przelewu umówimy się na pierwszą sesję.

Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, to koniecznie zostaw swój numer telefonu w polu “Mam pytanie…” 

Internetu i kamery (może być z telefonu) oraz chęci do ulepszenia swojego życia!

Wygodnie, w Twoim ulubionym fotelu lub komfortowym zakątku domu/mieszkania. Połączymy się online za pomocą WhatsApp, Skype, Facebooka lub Instagrama, jak będzie Ci wygodnie. Ważne, żebyś miała włączoną kamerę.

Zaczniemy od wyznaczenia kierunku, czyli celu Twojej podróży. Na kolejnych spotkaniach będziemy pracować nad jego realizacją.

Poniżej znajdziesz formularz “Chcę odbyć podróż życia“. Zadaj swoje pytanie w polu “Mam pytanie…”. Na podanego maila otrzymasz odpowiedź.

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.” Walt Disney

Przyjrzyj się poniższym stwierdzeniom:

ewa klek coaching dla kobiet

Czy w powyższej liście znalazłaś przynajmniej jeden zwrot, którego chciałabyś użyć do opisu swojego życia?
 Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Wyrusz w podróż swojego życia!

Czy zastanawiałaś się nad tym, ile w Twoim życiu zawdzięczasz dzięki swoim wyborom? A jaka część Twojego życia została ukształtowana poprzez normy społeczne i oczekiwania innych?
Czy wszystko w Twoim, życiu wygląda tak, jakbyś tego chciała? 

coaching online dla Polek

Sięgnij do moich wpisów po więcej informacji o coachingu oraz korzyściach z niego płynących.

Life coaching, czy to coś dla Ciebie?

Life coaching, czy to coś dla Ciebie?

Life coaching to najbardziej spersonalizowana forma wsparcia rozwoju osobistego. Służy osiągnięciu celu, bardzo dokładnie sprecyzowanego na początku procesu coachingowego. Bazuje na tym, ze to TY jesteś ekspertką od swojego życia. Podejmujesz decyzje i ponosisz ich konsekwencje. W takim razie, do czego potrzebny Ci jest coach? Na czym dokładniej polega taka współpraca i co możesz dzięki niej zyskać? […]

Lepiej zrobić czy żałować niezrobionego? Życie pełne satysfakcji!

Lepiej zrobić czy żałować niezrobionego? Życie pełne satysfakcji!

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek usłyszeć lub może znasz osobę, którego przyznała, ze czegoś żałuje? A dokładniej żałuje, że czegoś nie zrobiła. Może u Ciebie tez czasem pojawia się myśl, żeby coś zrobić, coś zmienić? Snucie planów w myślach to jedno. Działanie to zupełnie inna bajka… Jeśli interesuje Cię życie pełne satysfakcji, to przeczytaj zwierzenia […]

“Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałowała tego, czego nie zrobiłaś, niż tego, co zrobiłaś. “ Mark Twain

Istnieje wiele definicji coachingu. Bardzo cenie sobie autorkę Jenny Rogers, dlatego posłużę się tutaj jej słowami:

“Coaching jest sztuką ułatwiania drugiej osobie uczenia się, rozwoju, działania i osiągania dobrostanu. Coaching podnosi samoświadomość i pozwala wskazać dostępne możliwości. Dzięki niemu ludzie odnajdują własne rozwiązania, rozwijają umiejętności oraz zmieniają nastawienie i zachowania. Celem coachingu jest pokonanie rozziewu między potencjałem jednostki a stanem obecnym.”

Wyrusz w coachingową podróż życia!